Strona główna/Aktualności/Cóż to był za magiczny wieczór!/Jarmark Bożonarodzeniowy w Gołkowicach

Cóż to był za magiczny wieczór!

12 Grudnia 2022
Cóż to był za magiczny wieczór!

Cóż to był za magiczny wieczór!
Kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy w Gołkowicach przeszedł do historii. W iście zimowej atmosferze spotkaliśmy się na Transgranicznej Strefie Aktywności w Gołkowicach, gdzie przy dźwiękach świątecznej muzyki można było podziwiać stoiska na Wystawie kwiatów i rękodzieła „Wspólne Pasje”, posmakować przeróżnych bożonarodzeniowych smakołyków, zakupić ręcznie robione dekoracje choinkowe przygotowane przez licznie przybyłych wystawców, a także skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Grupę Motocyklową „Mroczne Duchy”, SHiMK „Mustang” oraz Bombelove Centrum Animacji dla dzieci i nastolatków. Mimo śnieżnej aury dzielni rowerzyści z KTR z Gołkowic szczęśliwie zakończyli „Rajd Mikołaja” na gołkowickim jarmarku.

Rozstrzygnięto także tradycyjny konkurs na najsmaczniejszy świąteczny wypiek. Główną nagrodę jury postanowiło przyznać Stowarzyszeniu Integracyjnemu - Inicjatywa Skrbeńsko 

Czas umilała Gminna Orkiestra Dęta z Gołkowic pod batutą Ryszarda Wachtarczyka wraz z solistami: Emilią Szwarc, Dorotą Smolorz oraz Bogdanem Kłoskiem z fantastycznym premierowym występem dziecięcego zespołu ANAVA z Gołkowic.

Dziękujemy za tak liczny udział w naszym jarmarku, który na dobre wpisał się w grudniowy kalendarz gołkowickich wydarzeń. Do zobaczenia za rok!

 

Jarmark Bożonarodzeniowy w Gołkowicach

Jarmark Bożonarodzeniowy w Gołkowicach

Zadanie realizowano z projektu „Synergia - integracja społeczności i instytucji pogranicza Godowa i Petrovic u Karvine” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej  w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu  Interreg V-A Republika Czeska - Polska 2014-2020

 LOGOTYPY CZ PL EU Synergia

do góry