Strona główna/Aktualności/Spotkanie Teatru Naszej Wyobraźni i zespołu tanecznego ANAVA z Arturem Barcisiem

9 Grudnia 2022

9 grudnia 2022 r. na zajęcia „Teatru Naszej Wyobraźni" oraz zespołu tanecznego „Anava" przybył niezwykły gość. Wybitny polski aktor filmowy, dubbingowy, teatralny i telewizyjny, reżyser oraz scenarzysta - Artur Barciś . Młodzi artyści zaprezentowali swoje umiejętności, mieli także możliwość wysłuchania cennych wskazówek dotyczących pracy na scenie. To niezywkłe spotkanie z pewnością pozostanie na długo w naszej pamięci.

Artur Barciś w Ośordku Kultury w Gołkowicach