Strona główna/Aktualności/Szlak w Twojej kieszeni

Szlak w Twojej kieszeni

23 Grudnia 2020
Szlak w Twojej kieszeni

Użytkownicy Żelaznego Szlaku Rowerowego (cz. Železná cyklotrasa) otrzymali właśnie mobilny przewodnik turystyczny. Aplikację można pobrać z Google Play oraz App Store.

Darmowa aplikacja została przygotowana na urządzenia z systemem operacyjnym Android 5.0 lub nowszym oraz iOS od wersji 11.0. Działa w trzech językach: polskim, czeskim i angielskim. Umożliwia pobranie danych, co pozwala na korzystanie z niej również w miejscach bez dostępu do Internetu.

Użytkownicy znajdą w niej mapy przebiegu głównego (53 km) oraz alternatywnego (42 km), zapoznają się z najciekawszymi atrakcjami turystycznymi w pobliżu trasy (oraz otrzymają możliwość nawigowania do nich), a ciekawe quizy pozwalają dogłębnie poznać walory i historię miejscowości przez które przebiega szlak.

Choć miejscowi fani dwóch kółek znają Żelazny Szlak Rowerowy na pamięć, to aplikacja pozwoli poznać okolicę jeszcze lepiej, a dla turystów, którzy zapragną zawitać w nasze strony będzie stanowić nieocenioną pomoc. I choć pora roku nie sprzyja rowerowym wycieczkom udostępniamy przewodnik już teraz, aby każdy mógł zaplanować wiosenne rowerowe wypady.

Aplikację można bezpłatnie pobierać ze stron:

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska.

Przypominamy, że jest dostępna elektroniczna wersja Przewodnika po Żelaznym Szlaku Rowerowym pod linkiem: Przewodnik - Żelazny Szlak Rowerowy

 

do góry