Strona główna/Aktualności/Szkoła Tańca Rondo zaprasza na zajęcia taneczne w Godowie!

Szkoła Tańca Rondo zaprasza na zajęcia taneczne w Godowie!

4 Października 2022
Szkoła Tańca Rondo zaprasza na zajęcia taneczne w Godowie!
Szkoła Tańca Rondo otwiera zapisy na zajęcia taneczne w Ośrodku Kultury w Godowie
Oferta zajęć:
  • Kurs tańca użytkowego - dorośli

Taniec użytkowy, czyli sposób tańca wykorzystywany na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych. Zajęcia prowadzone będą cyklicznie w formie kursu, którego celem jest nauka tańca użytkowego od podstaw. Nauka prowadzenia, komunikacji niewerbalnej w parze, nauka podstawowych kroków tanecznych.

  • Taniec towarzyski - dorośli, dzieci młodzież

Taniec towarzyski, czyli tańce latynoamerykańskie (cha-cha, samba, rumba, paso-doble, jive) oraz tańce standardowe (walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quikstep). Celem zajęć jest nauka tańca towarzyskiego od podstaw, poznawanie tajników oraz techniki każdego tańca.

Podział na grupy wiekowe.

  • Latino lady (latino solo)

Zajęcia dla pań, polegające na nauce tańca latynoamerykańskiego solo. Zajęcia w formie aerobiku tanecznego z dodatkiem ciekawostek technicznych na temat danego tańca lub poszczególnych poznawanych kroków.

  • Nauka pierwszego tańca dla Nowożeńców

Indywidualne zajęcia taneczne dla par chcących, aby ich pierwszy taniec był wyjątkowy. Nauka choreografii dostosowana do wybranej piosenki, potrzeb i umiejętności pary. Zamiana bujania z nogi na nogę na efektowny taniec, który zapadnie w pamięć gościom i parze młodej.

Wstępny cennik zajęć:
  • Kurs tańca użytkowego dorośli (6h) - 190zł (za parę)
  • Zajęcia taniec towarzyski dorośli (miesięcznie) - 160zł (za parę)
  • Taniec towarzyski Dzieci i Młodzież (miesięcznie) - do ustalenia z instruktorem
  • Latino Lady (miesięcznie) - 80zł
  • Nauka pierwszego Tańca - (60 min indywidualnie) - 100zł

 

Zajęcia prowadzić będzie Paweł Wawrzyczny, który posiada najwyższą w Polsce klasę taneczną A w tańcach Latynoamerykańskich. Związany z tańcem od 9 roku życia aż do dziś. Aktywnie bierze udział w licznych turniejach o randze ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Jednym z jego najświeższych osiągnięć jest tytuł drugiego vice mistrza okręgu śląskiego 2022 r. Polskiego Związku Tańca Towarzyskiego. Wielokrotny finalista Grand Prix Polski. Ponad 3 lata doświadczenia jako instruktor tańca. Trener sportowych oraz amatorskich par tanecznych w każdym przedziale wiekowym. Choreograf układów tanecznych.

 

Zapisy oraz więcej informacji pod nr tel.: 885 126 466

 

do góry