Strona główna/Aktualności/GCKSiT otrzymało dofinansowanie w ramach programu "Infrastruktura domów kultury"

GCKSiT otrzymało dofinansowanie w ramach programu "Infrastruktura domów kultury"

30 Listopada 2023
GCKSiT otrzymało dofinansowanie w ramach programu

Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie zrealizowało zadanie "Nowoczesne Centrum Kultury - inwestycja w przyszłość" w ramach programu Infrastruktura domów kultury. 

Dzięki dofinansowaniu w wysokości 45.000 zł udało nam się doposażyć Ośrodek Kultury w Gołkowicach oraz w Skrzyszowie w sprzęty umożliwiające dalszy rozwój naszych placówek. Całkowity koszt zadania to 57.000 zł.

Do Ośrodka Kultury w Gołkowicach zakupiono wyposażenie nagłośnieniowe wraz z niezbędnymi akcesoriami i okablowaniem oraz przenośny zestaw nagłaśniający. Natomiast do Ośrodka Kultury w Skrzyszowie zakupiono nowy komputer wraz z oprogramowaniem, urządzenie wielofunkcyjne oraz projektor multimedialny.

Zakup dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego. 

Logotyp Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Urządzenie wielofunkcyjne zakupione w ramach zadania   Komputer zakupiony w ramach zadania  Komputer zakupiony w ramach zadania

Projektor multimedialny zakupiony w ramach zadania  Przenośny zestaw nagłaśniający zakupiony w ramach zadania  Wyposażenie nagłośnieniowe zakupione w ramach zadania

Wyposażenie nagłośnieniowe zakupione w ramach zadania  Wyposażenie nagłośnieniowe zakupione w ramach zadania

 

do góry